Jún - Júl 2023

Ako prebiehalo sťahovanie?

Špecifický projekt, v ktorom sme presťahovali kompletne 3 predajne v rámci Košíc do 1 nového priestoru novej budovy Pri prachárni 4/G. Klient si dôrazne prial bezpečnú manipuláciu s tovarom počas celého sťahovania. Na jeho potrebu sme reagovali čistotou vozidiel, precíznym balením a predovšetkým bezpečnou manipuláciou. Nikam sme sa neponáhľali a volili sme opatrnosť pred rýchlosťou.

Okrem samotného sťahovania, tento klient využil aj naše baliace a vypratávacie služby. Po presťahovaní sme v pôvodných priestoroch pomáhali s vyprataním a likvidáciou starého nábytku, ako sú napr. pulty a množstvo iných nepotrebných vecí.

A zaujímavosťou bolo, že na novej adrese bol naším najlepším pomocníkom najväčší nákladný výťah, aký sme doposiaľ mohli vidieť s nosnosťou a rozmerom, ktorý by bol schopný vyniesť aj bežnú dodávku. To sme neskúsili, ale využili sme ho na paletové aj bežné 4 kolesové vozíky.

“Výborná firma, maximálne odporúčam. Sťahovali sme tri prevádzky a zvládli to perfektne. Nevidel som partiu mladých ľudí pre ktorých nieje problém žiadna práca. Veľké ďakujem.”

Tím BábetkovoBábetkovo, SLOVAKIA