Október 2021

Ako prebiehalo sťahovanie?

Hňed v úvode sme si s klientom prešli všetky podstatné „detaily" a dostali sme projekt s nákresom nových priestorov na základe, ktorého sme rozmiestnili presne každý jeden kus nábytku na svoje miesto. Po kompletnom presťahovaní sme v druhej fáze (r. 2022) pre klienta realizovali montážne práce, zabezpečili dovoz nového nábytku a rôzne ďalšie komplexné služby podľa potreby. Pre klienta sme tiež zabezpečili zapožičanie krabíc a baliacého materiálu.

Po kompletnom presťahovaní sme v druhej fáze (r. 2022) pre klienta realizovali montážne práce, zabezpečili dovoz nového nábytku a rôzne ďalšie komplexné služby podľa potreby.

Veľmi príjemná atmosféra a komunikácia s personálom počas celého priebehu sťahovania nám za každým dňom dodala energiu a chuť vrátiť sa do práce s úsmevom.

“Skúsenosti s firmou Muvnex prekonali naše očakávania počas nedávneho presťahovania. Ich profesionálny tím zabezpečil efektívne a starostlivé sťahovanie do našich nových priestorov. Komunikácia bola bezproblémová a náš majetok bol prepravený s maximálnou starostlivosťou bez poškodenia. Muvnex je ideálna voľba, ak hľadáte spoľahlivého partnera. Ďakujeme.”

Monika K.Tím EZÚS Via Carpatia, SLOVAKIA